Zderzaki i mocowania koła JL

Zderzak Spartacus

Stalowy tłoczony zderzak – tak samo wytrzymały i lżejszy od standardowych konstrukcji
wykończenie – czarna satyna

Do zderzak można dodać płytę pod wyciągarkę lub zakupić kompletny zestaw Zderzak Spartacus z płytą mocującą wyciągarkę

Regularny zderzak Spartacus

Krótki zderzak Spartacus

Krótki zderzak Spartacus

Zderzak Spartacus w kompaktowej formie
Wytrzymała, lekka tłoczona konstrukcja.
Do zderzak można dodać płytę pod wyciągarkę

Odbój zderzaka Spartacus

Odbój zderzaka Spartacus

Zderzaki Spartan

Dla tych którzy doceniają klasyczny off-roadowy wygląd pojazdu opracowaliśmy zderzaki spełniające swoje zadanie w możliwie lekkiej formie. Dobrze znana użytkownikom JK seria zderzaków Spartan teraz dostępna w wersji do JL.
Zderzaki Spartan dostępne są w kilku wersjach, każdy zderzak zawiera mocowanie pod wyciągarkę, mocowanie pod szekle (nie są one częścią zestawu) i wszystko to co potrzebne jest aby prosto i właściwie zamontować zderzak na pojeździe.

Odbój zderzaka Spartacus Jeep Wrangler JL/JLU

Przedni zderzak Arcus


Bull Bar 3.5 cala

Tylny zderzak Spartan

Centralna sekcja zderzaka z cofnięciem pozwalającym na montaż większego koła zapasowego, zintegrowane punkty mocowania szekli mocowane bezpośrednio do ramy i konstrukcja nie kolidująca z fabrycznym mocowaniem haka. 

Zawias uchwytu koła HD Spartacus Tire Carrier

Zawias mocowania koła Spartacus HD Tire Carrier System zaprojektowaliśmy tak aby wytrzymał zwiększone wibracje i obciążenia podczas jazdy w terenie. Charakteryzuje się on niespotykaną wytrzymałością i stabilnością co pozwala na mocowanie w fabrycznie do tego przeznaczonym miejscu koła o większym rozmiarze.

Zawias uchwytu koła HD Spartacus Tire Carrier


Uchwyt koła zapasowego Spartacus HD z zawiasem

Pozwala zamontować koło do wielkości 40 cali i zachować przy tym fabryczne łatwe otwieranie tylnych drzwi jedną ręką i fabryczną klamką. Wzmocnione zawiasy, utwardzone bolce zawiasów – wszystko po to aby mimo większego obciążenia służyć długo i bezawaryjnie.
Zaprojektowany tak aby wytrzymać zwiększone obciążenie, wibracje i wstrząsy jazdy w terenie (test wibracyjny wytrzymałości SAE/MIL-Spec ).

11546.55
h11546.55


System mocowania narzędzi do koła zapasowego

Tire Tool Rack System świetny i pewny sposób na zamontowanie pełnowymiarowych narzędzi. Uniwersalny montaż pozwala na zamocowanie siekiery, łopaty, szpadla, piły, łomu itp. bezpiecznie i pewnie do koła zapasowego. Bez zbędnego wysiłku i hałasu.