Zderzaki JT

Zderzak przedni Venator, 2020 Gladiator JT

Zderzak przedni Venator z mocowaniem wyciągarki to odejście od typowych zderzaków i form dostępnych na rynku. Dominująca forma starannie wykonana jako prototyp, ostatecznie wykonana w stali. Muskularna konstrukcja o unikalnym kształcie.

Zderzak Arcus

Odbój zderzaka Arcus

11549.03

Przedni zderzak Arcus, z mocowaniem wyciągarki, odbojem i hakami

Przedni zderzak Arcus Front Stubby Bumper przeznaczony do Wranglera JL i Gladiatora JT .  Arcus to projekt zderzaka z tłoczonej 11-gauge stali o odważnym wyglądzie zwykle zarezerwowane dla zderzaków kosztujących 2x tyle! Opatentowany projekt wytrzymałej stalowej tłoczonej obudowy skrywającej 1/4″ płytę montażową wyciągarki o uciągu do 12500lbs. Dodatkowo posiada masywne 1″ haki holownicze w których można zamontować zarówno 7/8″ jak i 3/4″ szekle D oraz masywny 2,5″ odbój. Dodatkowo zderzak pozostawia dostęp do ramy dla podnośnika typu HiJack oraz posiada miejsce na montaż fabrycznych świateł przeciwmgłowych wersji Sport/Sahra bez modyfikacji. 

11549.05
11549.05

Zderzak Spartacus

Stalowy tłoczony zderzak – tak samo wytrzymały i lżejszy od standardowych konstrukcji
wykończenie – czarna satyna

Do zderzak można dodać płytę pod wyciągarkę lub zakupić kompletny zestaw Zderzak Spartacus z płytą mocującą wyciągarkę

Regularny zderzak Spartacus

Krótki zderzak Spartacus

Krótki zderzak Spartacus

Zderzak Spartacus w kompaktowej formie
Wytrzymała, lekka tłoczona konstrukcja.
Do zderzak można dodać płytę pod wyciągarkę

Odbój zderzaka Spartacus

Odbój zderzaka Spartacus

Zderzaki Spartan

Dla tych którzy doceniają klasyczny off-roadowy wygląd pojazdu opracowaliśmy zderzaki spełniające swoje zadanie w możliwie lekkiej formie. Dobrze znana użytkownikom JK seria zderzaków Spartan teraz dostępna w wersji do JL.
Zderzaki Spartan dostępne są w kilku wersjach, każdy zderzak zawiera mocowanie pod wyciągarkę, mocowanie pod szekle (nie są one częścią zestawu) i wszystko to co potrzebne jest aby prosto i właściwie zamontować zderzak na pojeździe.

Odbój zderzaka Spartacus Jeep Wrangler JL/JLU

Zderzak HD

Zderzak off-road HD idealne dla off-roadera. Starannie opracowana i sprawdzona w terenie konstrukcja, przetestowana na popszednie generacji we Wranglerze JK. Agresywny wygląd off-road, niezbędne w terenie funkcje – miejsce na montaż wyciągarki w idealnym miejscu – obniżone tak aby zachować właściwy przepływ powietrza oraz punkty do podnoszenia auta podnośnikiem typu HiLift a także miejsce na montaż szekli 3/4″ lub 7/8″ a do tego eleganckie satynowe wykończenie.

Zderzaki HD dostępne są z różnymi odbojami:

11540.32
11540.61
11540.31
11540.62

Bull Bar 3.5 cala