Zderzaki i mocowania koła JL

Zderzak przedni Venator

Zderzak przedni Venator z mocowaniem wyciągarki to odejście od typowych zderzaków i form dostępnych na rynku. Dominująca forma starannie wykonana jako prototyp, ostatecznie wykonana w stali. Muskularna konstrukcja o unikalnym kształcie.

Odbój przedniego zderzaka Venator

Zderzak Spartacus

Stalowy tłoczony zderzak – tak samo wytrzymały i lżejszy od standardowych konstrukcji
wykończenie – czarna satyna

Do zderzak można dodać płytę pod wyciągarkę lub zakupić kompletny zestaw Zderzak Spartacus z płytą mocującą wyciągarkę

Regularny zderzak Spartacus

Krótki zderzak Spartacus

Krótki zderzak Spartacus

Zderzak Spartacus w kompaktowej formie
Wytrzymała, lekka tłoczona konstrukcja.
Do zderzak można dodać płytę pod wyciągarkę

Odbój zderzaka Spartacus

Odbój zderzaka Spartacus

Zderzaki Spartan

Dla tych którzy doceniają klasyczny off-roadowy wygląd pojazdu opracowaliśmy zderzaki spełniające swoje zadanie w możliwie lekkiej formie. Dobrze znana użytkownikom JK seria zderzaków Spartan teraz dostępna w wersji do JL.
Zderzaki Spartan dostępne są w kilku wersjach, każdy zderzak zawiera mocowanie pod wyciągarkę, mocowanie pod szekle (nie są one częścią zestawu) i wszystko to co potrzebne jest aby prosto i właściwie zamontować zderzak na pojeździe.

Odbój zderzaka Spartacus Jeep Wrangler JL/JLU

Zderzak Arcus

Odbój zderzaka Arcus

11549.03

Przedni zderzak Arcus, z mocowaniem wyciągarki, odbojem i hakami

Przedni zderzak Arcus Front Stubby Bumper przeznaczony do Wranglera JL i Gladiatora JT .  Arcus to projekt zderzaka z tłoczonej 11-gauge stali o odważnym wyglądzie zwykle zarezerwowane dla zderzaków kosztujących 2x tyle! Opatentowany projekt wytrzymałej stalowej tłoczonej obudowy skrywającej 1/4″ płytę montażową wyciągarki o uciągu do 12500lbs. Dodatkowo posiada masywne 1″ haki holownicze w których można zamontować zarówno 7/8″ jak i 3/4″ szekle D oraz masywny 2,5″ odbój. Dodatkowo zderzak pozostawia dostęp do ramy dla podnośnika typu HiJack oraz posiada miejsce na montaż fabrycznych świateł przeciwmgłowych wersji Sport/Sahra bez modyfikacji. 

11549.05
11549.05

Zderzak HD

Zderzak off-road HD idealne dla off-roadera. Starannie opracowana i sprawdzona w terenie konstrukcja, przetestowana na popszednie generacji we Wranglerze JK. Agresywny wygląd off-road, niezbędne w terenie funkcje – miejsce na montaż wyciągarki w idealnym miejscu – obniżone tak aby zachować właściwy przepływ powietrza oraz punkty do podnoszenia auta podnośnikiem typu HiLift a także miejsce na montaż szekli 3/4″ lub 7/8″ a do tego eleganckie satynowe wykończenie.

Zderzaki HD dostępne są z różnymi odbojami:

11540.32
11540.61
11540.31
11540.62

Bull Bar 3.5 cala

Tylny zderzak Spartan

Centralna sekcja zderzaka z cofnięciem pozwalającym na montaż większego koła zapasowego, zintegrowane punkty mocowania szekli mocowane bezpośrednio do ramy i konstrukcja nie kolidująca z fabrycznym mocowaniem haka.

Zderzak HD tylny

Zderzak HD to starannie opracowana i sprawdzona w terenie konstrukcja. Agresywny wygląd off-road, niezbędne w terenie funkcje – punkty do podnoszenia auta podnośnikiem typu HiLift a także miejsce na montaż szekli 3/4″ lub 7/8″ a do tego eleganckie satynowe wykończenie.

11540.36

Zawias uchwytu koła HD Spartacus Tire Carrier

Zawias mocowania koła Spartacus HD Tire Carrier System zaprojektowaliśmy tak aby wytrzymał zwiększone wibracje i obciążenia podczas jazdy w terenie. Charakteryzuje się on niespotykaną wytrzymałością i stabilnością co pozwala na mocowanie w fabrycznie do tego przeznaczonym miejscu koła o większym rozmiarze.

Zawias uchwytu koła HD Spartacus Tire Carrier

Uchwyt koła zapasowego Spartacus HD z zawiasem

Pozwala zamontować koło do wielkości 40 cali i zachować przy tym fabryczne łatwe otwieranie tylnych drzwi jedną ręką i fabryczną klamką. Wzmocnione zawiasy, utwardzone bolce zawiasów – wszystko po to aby mimo większego obciążenia służyć długo i bezawaryjnie.
Zaprojektowany tak aby wytrzymać zwiększone obciążenie, wibracje i wstrząsy jazdy w terenie (test wibracyjny wytrzymałości SAE/MIL-Spec ).

11546.55
h11546.55

System mocowania narzędzi do koła zapasowego

Tire Tool Rack System świetny i pewny sposób na zamontowanie pełnowymiarowych narzędzi. Uniwersalny montaż pozwala na zamocowanie siekiery, łopaty, szpadla, piły, łomu itp. bezpiecznie i pewnie do koła zapasowego. Bez zbędnego wysiłku i hałasu.